APIE MUS

   Gerbiami ,,silalesgranitas.lt'' klientai,
Mūsų dirbtuvės Jums siūlo labai platų, kokybišką paslaugų pasirinkimą, pradedant smulkiais granito dirbiniais, pilno kapavietės įrengimo, interjiero ar eksterjiero detalėmis - baigiant sudėtingais, invidualiais užsakymais.
Šioje srityje dirbame nuo 2010 metų, įgyta patirtis ir įgudžiai leidžia objektyviai reguoti į besikeičiančias gaminių madas įskaitant medžiagas ir akmens apdirbimo technologijas. Kapų tvarkymas ir akmens apdirbimas atliekamas jau daugiau kaip 10 metų, todėl puikiai išmanome šiuolaikinius kapaviečių įrengimo ir gamybos standartus.
Vertindami savo klientus siūlome ne tik kokybiškai atliekamas paslaugas, bet ir malonu bendravimą. Darbai atliekami iš kokybiškų medžiagų, tačiau siekdami užtikrinti darbo kokybę suteikiame garantiją ne tik paminklams, plokštėms, granito gaminiams, bet ir kitiems atlikties tvarkymo darbams.
Visi projektavimo, konsultavimo darbai yra nemokami, todėl kreiptis galite iškilus bet kokiam klausimui. Esame tikri jog rasime palankiausią sprendimą Jūsų įdėjos įgyvendinimui.